Kiptaş Vaditepe Projesi

Modern yaşamın yeni “mahalle” kültürü

Vaditepe Bahçesehir’in en degerli ve en büyük arazisi üzerinde hayata geçirilen Vaditepe Bahçesehir; hepimizin özledigi o simsicak mahalle kültürünü, modern yasamin kent olgusu içinde kendine has üslubuyla yeniden yorumluyor. Sizlere sehrin içinde dogayla iç içe bir yasam sunuyor.Istanbul’a modern eserler kazandirmayi kendine misyon edinmis olan Kiptas’la, son 15 yil içinde planli bir sekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan Bahçesehir’de yeni bir hayat basliyor.
Tablo gibi bir şehre,son dokunuş

Farklı büyüklüklerde yaklaşık 4000 dairenin yer aldığı Vaditepe; geçmisten izler taşıyan geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, cadde üstü mağazaları, Bahçesehir göleti ile Küçükçekmece Gölü’ne bakan yağam alanlarıyla herkesin kendisini bulacağı yeni bir yaşam merkezi…

Farkli tarzlarin ahengi

1+1’den 5+2’ye kadar farklı seçeneklerde yaklaşık 4000 dairenin yer aldığı Vaditepe, herkese ve her zevke hitap eden bir mimari tasarıma sahip.Sizce mutluluk hangi kattadır?

Dilerseniz 5 katli konak tipi bloklarda bahçenizin tadini çikarabilir, dilerseniz çok katli bloklarda göl manzarasinin keyfini yasayabilirsiniz.

Evinizin her yerinde kalitenin imzasi var

Vaditepe’de yer alan tüm daireler “Kiptas imzasiyla” hayata geçiriliyor.Evinizin her odasi, her santimetresi ayri bir özen ve kusursuz bir isçilikle insa edilecek; hem Bahçesehir hem de Istanbul örnek bir yasam merkeziyle tanisacak!Vitrinler, Vaditepe isiltisini yansitiyor

25.000 metrekarelik ticari alanlarin yer aldigi Vaditepe Bahçesehir’de, birbirinden sik magazalar, kafeler, restoranlar her gününüze ayri bir keyif katmak için yeni evinizde sizi bekliyor.Aradiginiz ne varsa Vaditepe’de

Tüm sosyal donatilar hemen yanibasinizda.Camisi, okulu, marketi, açik spor alanlari, çocuk oyun alanlari ile Vaditepe Bahçesehir’de aradiginiz her sey elinizin altinda.

Hayattan kopmadan güvende olmak

Vaditepe Bahçesehir temel güvenlik anlayisimiz, hayattan tüm baglarinizi kopararak güvenliginizi saglamak degil, “Yasayan bir projenin” güvenligini saglamak! 7/24 kapali devre kamera kayit sistemi, uzman güvenlik ekibi ile yeni evinizde hep huzuru hissedeceksiniz.