Kiptaş Vaditepe Projesi

Doğa ve Sosyal Donatı Alanları Bir Arada

1088 konutun yeraldığı Esenyurt Konutları 5. Etap projesi, kendinize ait bir konutta ailenizle birlikte güveni ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. Evinizi çevreleyen yeşil alanların içerisinde, güvenli ve huzurlu yaşamak için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Esenyurt Konutları ailenizin aradığı huzuru ve konforu farklı seçeneklerle sunmak için tasarlandı.
Ailenizin Yeni Yaşam Alanı

Özel güvenlikli bu modern yerleşim bölgesinde aileniz için her şey düşünüldü. Çocuklara özel oyun alanları çocuğunuzun güvenli bir ortamda vakit geçirmesini ve gelişmesini sağlıyor.
Tüm konutları çevreleyen yeşil alanlarda özlediğiniz doğal dokunuşu yakalayabilir, tüm konutlara açık, geniş otopark alanı ile şehir içinde yaşadığınız park problemini keyfe dönüştürebilirsiniz.

Yeni ve Modern Daireler

Esenyurt Konutları 5. Etap 75, 95 ve 126 m²’lik 3 farklı ev tipinden oluşuyor. Tüm daire tipleri ailenize güvenli ve modern bir ortamda yaşama olanağı sağlıyor. Daire iç kalitesinin yanı sıra, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun yapı özellikleri, yazın sıcağın kışın soğuğun etkisinin azaltılmasını sağlayan mantolama (dış cephe ısı yalıtımı) sistemi, 24 saat özel güvenliği ve donatı alanlarıyla Esenyurt Konutları 5. Etap, size hep hayalini kurduğunuz sıcak yuvada rahat bir yaşam imkanı sunuyor.